Print

PERSONAL

JUHTKOND
Direktor Raido Parve 32 459 82 direktor@triinla.edu.ee
Õppealajuhataja Viivika Roostar 32 409 29 opjuhataja@triinla.edu.ee
Majandustöötaja Marika Villak 533 207 79 majandus@triinla.edu.ee

ÕPETAJAD
Maret Pluutus Mõmmi rühm mommi@triinla.edu.ee
Kadri Spiegel    
Tiiu Matt Naksitrallide rühm naksitrallid@triinla.edu.ee
Valli Sinisoo    
Inna Ramul Krõlli rühm kroll@triinla.edu.ee
Heidi Virks    
Eili Jalakas Lotte rühm lotte@triinla.edu.ee
Monica Ilves    
Signe Valo Sipsiku rühm sipsik@triinla.edu.ee
Maret Aja    
Aire Schultz Poku rühm poku@triinla.edu.ee
Airi Niukkanen    
Ljudmila Sergejenkova Piilu rühm piilud@triinla.edu.ee
Sülvi Rammul    
Moonika Kalmo Nublu rühm nublu@triinla.edu.ee
     
Eda Albrecht Puhhi rühm puhh@triinla.edu.ee
Annely Ramul    
Taima Paabut Pipi rühm pipi@triinla.edu.ee
Marju Sergejenkov    
Mari Turban Muumi rühm muumi@triinla.edu.ee
Kristina Smirnov    
Ene Heinsalu Lepatriinu rühm lepatriinu@triinla.edu.ee
Ülle Hindrekus    
Malle Kuusik Muusikaõpetaja saal@triinla.edu.ee
Kadri Oja Liikumisõpetaja saal@triinla.edu.ee

TUGIPERSONAL
Marge Kuusma logopeed/ eripedagoog/HEV koordinaator eripedagoog@triinla.edu.ee
Tiiu Mähar logopeed tugi@triinla.edu.ee
Maivi Kaljuvee logopeed logopeed@triinla.edu.ee
Liliana Vall logopeed nublutugi@triinla.edu.ee
Pille Rouhijainen eripedagoog mommitugi@triinla.edu.ee

 

doIT